Пребарување
Euro
Македонски
НАША ПОНУДА
  Menu Close

  TERMOMONT, TKK 80kw

  Производител: TERMOMONT

  Котел на цврсто гориво (јаглен, дрва), TERMOMONT, TKK 80kw

  Стара цена: €1519,68
  €1158,35
  0.0 0
  Напишете Ваш преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат прегледи
  *
  *
  • Лошо
  • Одлично
  *
  *
  *
  *